Kontserdikalender

Southern Spirit Singers kontsert Tallinna Jaani kirikus

07/04/2022

18:00

Neljapäeval, 7. aprillil kell 18:00 Tallinna Jaani kirikus

Southern Spirit Singers ( Inglismaa, kammerkoor)

Dirigent: Andy King

Kontsert on tasuta

Vaata kava:

Southern Spirit Singers (London) on silmapaistev ja edukas  mitmekülgse repertuaariga kammerkoor, milles on lauljad üle Ühendkuningriigi. 

2019. a võitis koor 4 medalit Euroopa Kooride Festivalil Göteborgis,  sealhulgas  kaks medalit kõrgetasemeliselt Grand Prix of Nations võistluselt .

Koor on asutatud Northern Spirit Singers`i (UK Täiskasvanute Aasta Koor 2014) vilistlaskoorina ning neid on saatnud kiirelt kasvanud tuntus maailmaklassi koorina. 

Kooril on laialdane repertuaar  traditsioonilisest vaimulikust muusikast  modernsete ning moodsate kompositsioonideni koos mitmete populaarmuusika seadete ja -lugudega.

Koor esineb regulaarsete kontsertidega Londonis ning Ühendkuningriigi kaguosas samuti kontsertreisidel välismaal. Viimased välisreisid toimusid Itaaliasse, Sloveeniasse, Horvaatiasse ning Kreekasse. Peale 2020 a reisi tühistumist on koor nüüd  suure põnevusega ootamas kohtumist Eesti ja Läti publikuga.

2020. a andis koor välja kolm virtuaalset koorilaulu videot ning osales esimesel World Virtual Choirs võistlusel.  2021. a juulis esitati vabaõhu kontsert Kings Cross Academys, osaleti minituuril Derbyshires ning kontserdiga Castleton Methodist kirikus. Traditsioone jätkates anti jõulukontsert  St James  Paddington ´i kirikus.

Koori dirigent on Andy King.

Southern Spirit Singers`i kutsub Sind saama osa kõrgeima taseme koorimuusika elamusest vabas ning meeleolukas keskkonnas.

Ootame Sind kontserdile!