Koostööpartnerid

Projekti “Euroopa Koorifestival 2018 Tallinnas“ tegevusi rahastatakse 65 000 € ulatuses Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi Rahvusvaheliste sündmuste ja konverentside toetusmeetme vahenditest.

Projekti eesmärk on tõsta Eestis 2018. aastal korraldatava maailma suurim koorimuusika festivali Euroopa Koorifestivali EUROPA CANTAT turundustegevuste ja korralduse kvaliteeti. Festivali korraldamine Eestis kinnistab Eesti kohta rahvusvahelisel muusikamaastikul, toob Eestisse nii osalejate kui külastajate näol suure hulga külalisi, mitmekesistab juubeliaasta kultuuriprogrammi, võimaldab Eesti inimestel saada osa Euroopa koorimuusika paremikust, toob Eesti muusikutele koju kätte maailmatasemel teadmised läbi koolituste ja õpitubade ning võimaldab Eesti muusikute ja erialaprofessionaalide võrgustumist partneritega välisriikidest. Festivali edukas korraldamine aitab tutvustada Eestit ja Tallinna rahvusvaheliste suurürituste korraldamise kohana.

Eesti Kooriühing on projekti “Sing Me In, collective singing in the integration process of young immigrant” partner.

Projekti on rahaliselt toetanud Euroopa Komisjon. Projekti kohta saab lähemalt lugeda siit veebilehelt

Publikatsiooni sisu peegeldab autori seisukohti ja Euroopa Komisjon ei ole vastutav selles sisalduva informatsiooni kasutamise eest.