Kust saada koorinoote

Siit saad otsida ja alla laadida TASUTA koorinoote: http://www.cpdl.org/wiki/

Vihje: otsida saab ajastu, teose keele, häälsuse (2-, 3-, 4-, 8- vms häälsed laulud), helilooja, teksti autori, vaimuliku või ilmaliku ja mille iganes järgi veel, aga ära on võetud kooriliigi järgi otsimise võimalus (naiskoor v segakoor). Seega kui võtate 4-häälse muusika, siis tulevad kõik neljahäälsed segamini, peamiselt aga siiski segakoor. Kui tahate otsida näiteks naiskoorile, kirjutage otsingulahtrisse lihtsalt „female choir“ ja saate selle kooriliigi laulud J.

Siit saad otsida ja osta eesti kaasaegsete kooriheliloojate noote: https://www.emic.ee/?sisu=tootekataloog2&mid=147&kat=41&lang=est

Noodid on heliloojate kaupa grupeeritud, igaühest on saadaval näidislehekülg, mõnel puhul ka salvestus, hinnad on väga soodsad, laule saab osta ühekaupa ja ostetud pdf-id laekuvad kohe teie meilile.

Värskest veebipõhisest noodipoest aadressil: https://noodiriiul.ee/noot/segakoorilaule-2021/
leiate noodiraamatu “Kas olete laulnud? Segakoorilaule 2021.” Kohe peale ostu on see failina allalaetav.
Noodiraamat sisaldab 8 erineva raskusastmega teost segakoorile tänapäevastelt eesti autoritelt. Enamik teoseid on sündinud viimase paari aasta jooksul. Kogumiku pealkiri on inspireeritud Mari Amori koorilaulu “Jumala juurde saamise test” Valdur Mikita poolt kirjutatud teksti ühest korduvast fraasist: “Kas olete laulnud?”. Noot on varustatud inglisekeelsete sisukokkuvõtetega. Noodi hind on 12 €.

SP muusikaäri ja kirjastus on saanud valmis oma uue kodulehe, kust saab osta nii noote, pille kui tarkvara: https://estonianmusic.com/