Uudised

Laupäeval toimub üle-eestiline mudilaskooride kontsert

Laupäeval toimub üle-eestiline mudilaskooride kontsert

Eesti Kooriühing korraldab esimest korda üle-eestilise mudilaskooride kontserdi, mis toimub laupäeval, 4. detsembril kell 15.00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suures saalis.

› rohkem infot

Eesti Kooriühingu õppereis Euroopa kooripäevadele LEADING VOICES 26. juuli – 1. august 2022 Utrechtis (Holland)

Euroopa Kooriühing EUROPA CANTAT ja Zimihc korraldavad kooripäevi esimest korda, eeskujuks Maailma Koorimuusika sümpoosion – nii et Leading Voices (edaspidi LV) on nagu Euroopa koorisümpoosion, mis on adresseeritud koorijuhtidele ja -manageridele, heliloojatele ja muusikaõpetajatele.

› rohkem infot
Osale Maailma Koorifestivalil 2022

Osale Maailma Koorifestivalil 2022

Maailma Koorifestival toimub 2.-3. aprillil 2022 online.

› rohkem infot

Kollektiivide 2019/20 ja 2020/21 hooaja tegevustoetuse kasutusperiood hakkab lõppema

Aruanded toetuse kasutamise kohta tuleb esitada hiljemalt 15. detsembriks 2021.

› rohkem infot

Tallinna Ülikooli ja EMLS poistekoor Kalevi ühendmeeskoor pälvis III koha rahvusvahelisel Madetoja meeskooride konkursil.

Helsingis toimunud VII rahvusvahelise Leevi Madetoja meeskooride konkursil osales koos TLÜ meeskooriga kokku 22 kollektiivi.

› rohkem infot

Segakoor K.O.O.R edukas Tokyo rahvusvahelisel koorikonkursil online-kategoorias

Uusi ideid ja muutusi täis ajal võttis segakoor K.O.O.R. ette osalemise Tokyo rahvusvahelisel koorikonkursil online-kategoorias. Kaheaastaseks kujunenud eelsõelast pääses viimaks aastal 2021 toimunud finaali konkureerima 44 koori, neist 11 osales video vahendusel. Vägagi rohepöördeline ettevõtmine sai teoks vaid mõne faili saatmisega. Lähikonnas tegutsevad koorid laulsid füüsiliselt kohapeal ning muidugi maskides. Ka online-kategooria failid mängiti ette sealsamas […]

› rohkem infot