Uudised

Veljo Tormise Virtuaalkeskuse kampaania Hooandjas

Hea Tormise muusika sõber!

Nüüd on meil kõigil võimalus toetada Veljo Tormise Virtuaalkeskuse tegevust Hooandjas.

Aega eesmärgi saavutamiseks on kuni 2. oktoobrini. Teie toetust on Veljo Tormise Virtuaalkeskusele väga vaja – ikka selleks, et tänaseks alustatud töö helilooja Veljo Tormise loomepärandi korrastamiseks ja koondamiseks oleks eesmärgipäraselt täidetud.

Veljo Tormise Virtuaalkeskuse projekt Hooandjas

Veljo Tormisel oli suur soov, et tema loomepärand saaks korrastatud ja koondatud ühele veebiplatvormile. Heliloojaga koostöös algas tegevus selle koostamiseks juba tema eluajal.
Pärast Tormise lahkumist on vajadus korrastatud info järele märkimisväärselt kasvanud. Lootus on, et Virtuaalkeskusse saab kokku kogu Tormise loomingu ja tegevusega seotud materjal üle maailma.
Hooandja kampaania toetusega pannakse alus Virtuaalkeskuse II etapi töödeks. Virtuaalkeskus saab regilaulu, loodusteemaliste kooritsüklite ja uudiste rubriigi; täieneb diskograafia ja arhiiv, lisatakse fotokogu, ingliskeelne tõlge ning kujundus. Lisaks arendustöödele ja serveri
haldamisele jätkub tohutu hulga materjali kokku kogumine, arhiveerimine, skaneerimine, süstematiseerimine, formaadi muutmine, mahu kahandamine, andmete sisestamine, info linkimine, kontrollimine jpm.
Unistus on, et helilooja Veljo Tormise 90 juubeliaastal alustatu saaks Tormise 100ndaks teostatud. Et väga aktiivse kasutajaskonnaga ja Tormise muusikast täidetud platvorm elaks oma elu meis kõigis. Vaid üheskoos suudame me seda.

Kingitused Hooandjas:
5 € Teatri- ja muusikamuuseumi külastus
10 € Veljo Tormise Virtuaalkeskuse šokolaad
25 € Veljo Tormise Virtuaalkeskuse riidest kott + Kolga muuseumi külastus giidiga
50 € Veljo Tormise Virtuaalkeskuse T-särk + Kolga muuseumi külastus giidiga
100 € Ekskursioon Veljo Tormise sünnikodus + lõuna või õhtusöök kodurestoranis
MerMer
500 € Kõik eelnev + Autahvel hõbesponsori tiitliga
1000 € Kõik eelnev + Autahvel kuldsponsor tiitliga
Veljo Tormise Kultuuriselts MTÜ on Virtuaalkeskuse projekti juriidiliseks vedajaks, olles partneriks Tormise perekonnale ja erinevatele huvitatud osapooltele.
Veljo Tormise Virtuaalkeskuse arendustöö kestab edasi veel aastaid. Võta meiega ühendust, kui soovid anda oma panuse Virtuaalkeskuse arendusse e-aadressil iti@veljotormis.com .

Koduleht
Facebook
Instagram
Twitter
YouTube