Uudised

Valgre laulikute tellimine

Lp. muusikaõpetaja

Plaanime KOHE meie  Raimond Valgre LAULIKU – ÕPIKU uustrükki (seltskonnalauliku nime all, oranži kaanega), mis on suurepärane materjal  õpingute teostamiseks koolis (mida paljud koolid juba teevad). Kutsun Teidki laulikut-õpikut õpilastele ja endale  tellima .

MIKS

1. Valgre muusika on enamikel õpilastel kõrvas helisemas.

2. Eesti lugu läbi Valgre eluloo (lisatud laulikusse koos hulgalise fotomaterjaliga )

3. Igale loole lisatud kitarriduuride järgi saab igaüks, kes ka muusikat ei valda (rääkimata valdajatest) õppida  just  JULGUST ISE MUUSIKAT TEHA. 

KITARR JA SÜNTESAATOR-KLAVER SAATEINSTRUMENTIDENA

Kitarr on ka noorte nn seisuspill.  Süntesaatoriga saab panna juurde ka rütmi (Valgrel on palju eri rütmidega palu) ja õppida  neid praktiliselt  tundma

 VISIITKAART

Laulikus on mitmed tekstid dubleeritud ka inglise keelde, seega on see hea visiitkaart kui  Teie ise või  Teie  kool/ koor/muusikaklass  lähete välismaale/konkursile või sobiv kingitus kui Teile tulevad külalised välismaalt.

TEISED VALGRE LAULIKUD

Kirjastus Mart OÜ on välja andnud veel: Valgre seaded segakoorile/ansamblile, naiskoorile/ansamblile ja meeskoorile/ansamblile – kokku 3 laulikut, mille uustrükke ka plaanime.

HINNAD

5,9 eur/tk         15 ja enama eksemplari ostul

 7,9 eur /tk         6-14 eksemplari ostul

9,9 eur /tk          1-5 eksemplari ostul

Lisandub postikulu, mis oleneb paki suurusest, aga jääb üldjuhul alla 0,8 eur lauliku kohta

KOOSTAJA  MUUSIKAHARIDUSLIKEST SEOSTEST

Taastades eestiaegse Muusikalehe (ilmus 1991-2000, olemas  enamike maakondade keskraamatukogudes ja paljudes muusikakogudes), tegime Kalle Tamra ja   Heino Jürisaluga aktiivselt  tööd ORFF keskuse loomisel  muusikahariduse tõhustamiseks.
Olen lõpetanud Talllinna Muusikakeskkooli tšello erialal. 

Täpsema info leiab  WWW.VALGRE.EE , seal saab mugavalt sooritada ka ostu. Laulik-õpik on seal seltskonnalauliku nime all ( oranž).

Mente et manu
Mart Vainu

email: martvainu1@gmail.com