Uudised

Tule laulma eriolukorra lõpulaulu!

Hea koorijuht ja koorilaulja!

COVID-19 põhjustatud kriis on puudutanud tervet ühiskonda, tervet maailma. Kuni tänaseni me kokku tulla ei saa. Aga seda ühist tunnet on rahval vaja ja seda tuleb võimendada. See annab jõudu.

Kodanikualgatusena on sündinud idee tähistada eriolukorra lõppu suure ühislaulmisega virtuaalsel lauluväljakul koos Ivo Linna ja Supernovaga, dirigent Aarne Saluveeri juhtimisel. Laul, mida kõik koos esitame on Alo Mattiiseni „Isamaa ilu hoieldes“.

Sündmusest teeb otseülekande ETV ning nii jõuab meie ühine koorilaul sadade tuhandete inimesteni kodudes. Lühikese tervituse ütleb Vabariigi peaminister. ETV saatekavas on antud otse-eetri sündmus nähtav lähipäevil.

REGISTREERI ennast hiljemalt reedel kella 10ks SIIN

Eelproov (TELEFONIGA) toimub reedel, 15. mail, kell 18.00.

Peaproov (TELEFONIGA) toimub laupäeval, 16. mail, kell 18:00

Live ühislaulmine (TELEFONIGA) toimub pühapäeval 17. mail kell 18:00 (EETER kell 18:45).

Korraldajad saadavad detailse juhendi lauljatele, et hääl ja pilt laupäevases proovis ja pühapäeval eetris kvaliteetselt pealtvaatajateni jõuaks. Laulja vajab osalemiseks oma telefoni (soovitavalt koos kõrvaklappidega) laulmiseks ja sõbra telefoni video-ülekandeks.

Eelinfo:

* Koor kordab eeslaulja poolt esitatud värsiridu salmides. Palume kaasa laulda AINULT koori osa.

* Kooriosa on laulusõnades kuvatud rasvaselt.

* Registreerunud lauljatele saadetakse audio link, mille järgi saab iga üks iseseisvalt või koos kooriga harjutada.

*Valikkoorid laulavad koos solistiga “isamaa ilu hoieldes, vaenlase vastu võideldes: pane tähele, pane tähele, pane tähele!

* Laulmisel osalemiseks, palume võtta telefon helistamiseks ehk laulmiseks (saadame registreerunutele telefoninumbri, kuhu tuleb helistada)

* Osalemiseks palume Sinu sõbra kaasabi – palu oma sõpra, et ta ühendaks oma telefoni videokõnega (ilma helita) ja ühenduks lives kõikide lauljatega. Sõbra telefoni peab alla laadima Cisco WebEx äpi. Lingi ja juhise videokõnesse saadame registreerunutele.

* Hääl-kõne, ehk laulutelefon ühenda võimalusel mikrofoniga kõrvaklappidesse (võimalusel juhtmega, see on töökindlam kui Bluetooth versioon)

* Kui midagi ei tööta nii nagu peaks, siis kirjuta info@globalvirtualsolutions.ee

* Osaleda võivad koorid tervikuna või lauljad individuaalselt, kuid laulja kuulub mõne koori koosseisu.

* Osalevate kooride nimed avaldatakse lõputiitrites

Vaata veel