Uudised

Tule algaval hooajal oma kooriga esinema Kooriühingu kontserdisarjadesse!  

UNESCO muusikalinna tiitli saanud Tallinna linnas on kooridel võimalik kasutada kontserdisaale kas tasuta või soodustingimustel – selleks kandideeri Kooriühingu kontserdisarja(desse) september 2022 – juuni 2023!

Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas vabanes üks tasuta kontserdiaeg oktoobris Tallinna Kultuuri- ja Spordiameti, Tallinna Filharmoonia ja Eesti Kooriühingu kontserdisarjas “Kooskõla” raames! Valida on: 11. oktoober, 12. oktoober, 18. oktoober, 25. oktoober või 26. oktoober. Samuti on saadaval kontserdiajad jaanuarist juunini 2023! (See kontsert peaks olema publikule tasuta, programm on vaba.)

Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus on saadaval kontserdiajad iga kuu esimesel või kolmandal pühapäeval kl 15.00. (Koor ise tasub saalirendist 80 €, neile kontsertidele saab koor müüa ka pileteid, kavas peaks olema vaimulik muusika.)

Hopneri majas jätkub kontserdisari „Cantus Revaliensis“, mille raames on võimalik kontserti anda koorile ja majale sobival nädalapäeval – koor esitab oma soovitud ajad ning Kooriühingus siis püüame leida ühise võimaliku. Koor tasub normaalpikkusega kontserdi puhul saalirenti 150 €, vastuvõtu korral lisandub sellele 50 € kööginurga ja nõude kasutamise eest.

Lauluväljaku Klaassaalis saab kandideerida ühele kontserdiajale kuus sümboolse tasu eest või tasuta! (Tingimused sõltuvad kontserdiajast ja koori muudest soovidest.) Saab ka küsida tasuta prooviaegu! 

Kandideeri võimalikult nobedalt – kes ees, see sees !

Registreerimiseks ja täpsema info saamiseks palume kirjutada kooriyhing@kooriyhing.ee või helistada telefonil 6274450.