Uudised

Toetame koos Gustav Ernesaksa Fondi!

Head koorid, head koorilauljad!

12. detsembril tähistame taas Laulutaadi sünniaastapäeva. Gustav Ernesaksa mälestuse ja tema elutöö hoidmiseks ja jätkamiseks asutati 1993. aastal Gustav Ernesaksa Fond. Fondist väljaantavad Gustav Ernesaksa nimelised stipendiumid on suurimaks tunnustuseks koorimaastikul. Esimese peastipendiumi pälvis näiteks Veljo Tormis, kellele on järgnenud kõik suured „hiiud“, kelleta meie koorimuusika ja laulupeod ei saaks hingata. Siit saad näha, keda on Ernesaksa stipendiumiga toetatud: https://sa.laulupidu.ee/fondid/gustav-ernesaksa-fond/ 

Gustav Ernesaksa Fondi haldusnõukogu soov on fondi tegevust avardada. Kutsume üles kõiki koore ja koorilauljaid annetama fondi, et üheskoos valdkonna arendajaid toetada ja tunnustada. Nagu ühendkoori ainulaadne kõla on kogum igast üksikust lauljast, siis ka siin iga hääl loeb ja see laul võib olla pianos ehk, et annetuse summa ei pea olema suur.    
 

Ehk võiks sellest sündida uus koorilauljate traditsioon? Novembris toetame Gustav Ernesaksa Fondi ja 12. detsembril meenutame tänumeeles Laulutaati ja saadame head soovid kõigile, kes seisavad hea selle eest, et laulupeod elaks. 

Annetuse tegemiseks vajalik info:
Annetuse saaja:   Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond

Arvelduskontod:     EE117700771000664610 LHV Pank SWIFT/BIC: LHVBEE22  

              EE672200221001101347  Swedbank SWIFT/BIC: HABAEE2X

Maksekorralduse selgitus:Annetus Gustav Ernesaksa Fondile

Kiirlingid annetuste tegemiseks LUMINOR ; SEB  ja COOP panga kaudu. 


Suur tänu tähelepanu eest!

Gustav Ernesaksa Fondi haldusnõukogu: Aarne Saluveer, Ave Sopp, Hirvo Surva, Indrek Umberg, Indrek Vijard