Uudised

Teavita TASUTA oma tegemistest portaalis GoodNews

Armas kultuuri- ja loomerahvas!
Head loomeliitude eestseisused, seltside ja ühingute juhid!Muusikakoolid ja muusikaõpetajad, kirjastajad, raamatukoguhoidjad, kirjanikud, teatrirahvas, rahvakultuuri tegijad!
Kirjutan teile heade uudiste portaali GoodNews.ee nimel, kes soovib toetada ja tulla appi kultuuritegijatele ja kultuurinautijatele, et saaksite oma loomingut vaatajatele ja kuulajatele jagada. 
Heade uudiste ja õnnestumiste osatähtsus on kriisiaja kommunikatsioonis olulisem kui kunagi varem. Inimesed vajavad turvatunnet ja selgeid sõnumeid, et ei anta alla kõigest hoolimata, et arvestatakse riigis tekkinud olukorraga, et tehakse vajalikke ja kiireid otsuseid ja teavitatakse olukorrast tavapärasest rohkem. 
Ja mis peamine, et ollakse üksteise jaoks olemas. Seepärast on iga hea mõte, sõna ja tegu, mis toetab keerulist aega koos üle elada – ülioluline. Vajalik on ka kultuurinfo, meie loomeinimeste tegevuste ja õnnestumiste jõulisem levitamineMeie rahva vaim vajab seda. Hea emotsioon on see, mis aitab olla terve ja optimistlik.
Mul on hea meel teada anda, et heade uudiste portaali tuleb meie kultuuriinimestele appi ja pakub TASUTA võimalust avaldada portaalis www.goodnews.ee teie ettevõtmisi, sündmusi, üleskutseid ja live- perfomance’id. 
Jaga kõiki häid uudiseid oma tegemistest, kollektiivide virtuaalsetest ettevõtmistest, solistide ja loomerahva õnnestumistest internetiavarustes. SAADA OMA UUDIS VÕI TEGU  mailiaadressile laine@goodnews.ee  ja HEAD UUDISED avaldavad selle ning teavitavad ka üldsust laiemalt.
Ootame häid uudiseid!

Parimate soovidega
Ja tervist hoides
Rõõmsat meelt edasi kandes
Ja toredaid koostegemise aegu oodates

Teie Laine Randjärv
laine@goodnews.ee