Uudised

Patika külakoor andis välja vinüülplaadi pealkirjaga “Aja märk”

Kautjala-Patika külaseltsil on rõõm teatada, et Patika külakoor on andnud välja oma kauaoodatud vinüülplaadi pealkirjaga “Aja märk”.

Patika Külakoor asutati 19. veebruaril 2011, esialgu väikese eesmärgiga esineda Patika küla kirjaliku esmamainimise 770. aastapäeva pidustustel. Pärast kontserti otsustati ühel meelel koos laulmist jätkata ning sellest ajast alates on koor kasvanud ja arenenud. Kümnendaks tegevusaastaks plaanis koor välja anda plaadi, kuid alates koroona-piirangutest osutus selle eesmärgi saavutamine pikemaajaliseks protsessiks. Nii toimus plaadimaterjali salvestamine 2022. aastal, CD-plaat anti välja 2023. aastal ja vinüülplaat valmis nüüd 2024. aasta kevadel.

Vinüül “Aja märk” on kulminatsioon Patika külakoori senisest pühendumusest ja armastusest muusika vastu. Plaadil on mitmekesine valik laule, mis kajastavad meie ühiseid väärtusi ja rikastavad Eesti kultuurimaastikku. Plaadi saamiseks võtke ühendust koorivanemaga e-posti aadressil evajaa@gmail.com.

Soovime tänada kõiki, kes aitasid kaasa selle plaadi sünnile: Sven Peterson, Tanel Klesment, Rae Kultuurikeskus, Rae vald, Eesti Kultuurkapital ning eratoetajad. Teie toetus ja panus on olnud hindamatud.

Kutsume teid muusikalisele rännakule vinüüliga “Aja märk”!