Uudised

Oled oodatud osalema Kooriühingu IV kultuuriloolisel rattaretkel „Eesti Muusikamuuseum 100“!

Juba neljandat korda korraldab Eesti Kooriühing rattaretke Eesti muusika- ja kultuuritegelaste radadele Riina Roose eestvedamisel. Retk toimub 28.-31. juulil 2024 Saaremaal ning käime muuhulgas Ansekülas, Salmel, Sõrves, Lõmala vaatetornis, Lahetagusel Bellingshauseni sünnikohas, August Mälgu ja Peeter Südaga seotud kohtades, Pilgusel, Lümandas, Viidumäel, Vikis, Loonal, Vilsandil, Kihelkonnas, Kärlas, Kaarmas jne.

Nelja päeva jooksul läbime ratastel ca 30-40 km päevas, ööbime külalistemajades ning teeme hulgaliselt vaatamisväärsuste-, ujumise- ja loengupeatusi. Retkel osalemiseks on vajalik tehniliselt korras jalgratas ja rattakiiver. Elektri- ja mootorratastega osaleda ei saa, sõidame kondiauruga 😊.

Start 28. juulil kell 7.45 Tallinna kesklinnast (sõidame oma transpordiga Ansekülla ja sealt hakkame ratastega väntama), tagasi jõuame Tallinna 31. juuli õhtuks. Osavõtumaks (140 €) katab transpordi Tallinnast Saaremaale ja tagasi, kõik majutused 2-stes tubades, hommiku- ja õhtusöögid, muuseumipiletid ja kogu kultuuriprogrammi.

Huvilistel palume kindlasti registreeruda hiljemalt 10. maiks meiliaadressil kaie.tanner@kooriyhing.ee! Kuna kohad on piiratud, siis kes ees, see sees!

Infot saab samalt meiliaadressilt või telefonil 51 44 301 (Kaie).

Kooriühingu kultuuriloolise rattaretke osavõtjad Oskar ja Aino Kallase majamuuseumi ees Kassaris.
Ees istuvad: ajaloolane Helgi Põllo, Kristi Kiilu, retke juht Riina Roose, Katrin Puur ja Allan Pits.

Taga seisavad: Veli Lahtmets, Inge Lahtmets, Tuule Kann, Triinu Pits, Inta Roost ja Kaie Tanner.
Foto: Eesti Kooriühing