Uudised

Muusikalinn Tallinn pakub võimalust esineda linna esindusüritustel

Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet koostöös Eesti Kooriühinguga kuulutab välja kaks konkurssi, et leida esineja vabariigi aastapäeva kontserdile Mustpeade majas ja korraldaja märtsiküüditamise kontserdile Jaani kirikus.

Vabariigi aastapäeva kontserdi ESINEJA

Otsime koori, kes esineb Tallinna linna korraldataval Eesti Vabariigi aastapäeva kontserdil, mis toimub 24. veebruari päeval Mustpeade majas. Kontsert on publiku jaoks tasuta. Paku välja pidupäevakontserdile sobiv kontseptsioon ja kava. Soovi korral on võimalik koostööd teha Tallinna Politseiorkestriga. Kontsert kestab kuni 60 minutit ja on tasuta. Korraldaja on Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet. Esinemistasu 650 eurot (sh km).

Palun saada koori ja dirigendi tutvustus, kontserdi kontseptsioon, kava ning tehnilised vajadused hiljemalt 10. novembril kristel.pedak@tallinnlv.ee. Samuti saab samal aadressil Kristel Pedaku poole pöörduda, kui konkursi kohta on küsimusi.

Esineja valib välja kooriühingu muusikanõukogu koostöös kultuuri- ja spordiametiga. Hinnatakse kava sobivust ja esineva kollektiivi kunstilist taset.

Märtsiküüditamise mälestuskontserdi KORRALDAJA

Tule korralda kontsert märtsiküüditamise aastapäeval, 25. märtsi õhtul Tallinna Jaani kirikus. Ootame kontserdiideed koos eelarvega. Eelarve peab sisaldama kõiki kulusid kontserdi korraldamiseks. Kontsert on publiku jaoks tasuta. Paku välja mälestuspäevale sobiv kontseptsioon ja kava. Esinejate arv ega koosseis ei ole piiratud. Konkursi võitnud korraldajaga sõlmitakse leping ning eraldatakse kuni 7000 eurot (sh km) vastavalt esitatud eelarvele.

Palun saada esinejate tutvustus, kontserdi kontseptsioon ja kava, kontserdi eelarve, kommunikatsiooni- ja turundusplaan hiljemalt 10. novembril kristel.pedak@tallinnlv.ee. Samuti saab samal aadressil Kristel Pedaku poole pöörduda, kui konkursi kohta on küsimusi.

Konkursil osalevad koorid ja organisatsioonid peavad tegutsema Tallinnas.

Kontserdi korraldaja valib välja kultuuri- ja spordiamet koostöös kooriühingu muusikanõukoguga. Hinnatakse projekti professionaalsust, eelarve mõistlikkust, kava sobivust ja esinejate kunstilist taset.

Konkursitulemustest teavitatakse osavõtjaid hiljemalt novembri lõpuks.