Uudised

Kutsume koore ja puhkpilliorkestreid esinema Raekoja platsi jõuluturu programmi!

Jõuluturg avatakse 25. novembril ning esinejaid oodatakse sinna nädalavahetusteks (reedeti kell 17, 18 ja 19; laupäeviti ja pühapäeviti kell 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ja 19) kuni 8. jaanuarini, esinemised algavad igal nimetatud täistunnil.

Igalt kollektiivilt palutakse 30-40 min kava, aga soovi korral saab ka mõne teise kooriga koopereeruda (näiteks tuleb esinema kaks koolikoori, kellel kummalgi on 15 min kava välja panna).


Raekoja platsil on olemas lava (suurusega 6 x 9 m), fonogrammi mängimise võimalus ja saadaval ka süntesaator ning koorimikrofonid. Lavale paigutatakse ka soojuskiirgur, nii et katus on pea kohal ja väike soojendus ka olemas. Riiete vahetamiseks ja asjade hoidmiseks ehk nö „tagalaks“ on Hopneri Maja ja Tudengimaja. Arvestada tuleb sellega, et lavaproove pole laval paraku enne esinemist võimalik teha.


Tallinna ja Harjumaa kooridele/orkestritele on see kindlasti vahva võimalus esineda jõuluturu külastajatele ja olla osa toredast jõulumelust Raekoja platsil! Esinejatele pakutakse ka teed, kohvi ja väikest suupistet.


Soovijatel palun anda endast märku hiljemalt 26. septembriks, täites lisatud Google’i vormi ! Ootame esialgu lihtsalt kollektiivi nime, eeldatavat esinejate arvu, tehnilisi vajadusi (kas tahate mängida fonogrammi, kas vajate süntesaatorit, kas vajate kooripoodiume) ja soovitavat esinemise aega! Palun märkige kõik enda jaoks sobivad ajad – näiteks „tahaksime esineda laupäeval 26. novembril kell 14.00-19.00, reedel 9. detsembril kell 18 v 19.00 või siis pühapäeval 19. detsembril kell 12-19“. Siis saavad programmi koostajad teha mitmekülgse kava, kus vahelduvad koorid, orkestrid ja rahvamuusikud.

Kui on küsimusi, siis helistage või kirjutage julgesti: kooriyhing@kooriyhing.ee, tel 627 44 50, 627 44 51.