Uudised

Kutse osalema kooriooperis

Vaba Lava kuraatorprogrammis esietendub 19. septembril Leedu noore helilooja Domynicas Digimas’e ning Leedu noore andeka lavastaja Kamile Gudmonaite kooriooper, mis kõneleb kahe generatsiooni 90ndatel sündinud noorte ja nende vanemate põlvkonna erinevustest, põrkumistest ja ühisosast. Enam infot saab lavastuse kohta lugeda siit: https://vabalava.ee/programm/kooriooper-liustikud/

Kutsume osalema lauljaid vabadele kohtadele kõigis häälerühmades – sopranisse, alti, tenorisse, bassi.

“LIUSTIKUD” lavastus räägib kahe generatsiooni vastandumisest – neist, kes sündinud vabas Eestis ning nende vanematest, kelle väärtushinnangud on kujunenud nõukogude ajal.

Laval on vastakuti kaks koori, ühed on noored – vanuses 20-25 ja teised 40-60.

Vabasid kohti leidub lauljte-etendujate jaoks mõlemas vanuserühmas.

Lavastuse proovid toimuvad vahemikus 17. august kuni 18. september 2020.
Proovigraafikuga saad tutvuda SIIN

16. ja 18. september – kontrolletendused

ETENDUSED:

19. sept esietendus
20. sept etendus
27. sept etendus
28. sept etendus
4. nov etendus
8. nov etendus

Kui soovid selles intensiivses ja väga põnevas projektis osaleda, siis, palun,

Kontakteeru esimesel võimalusel või hiljemalt 9. augustiks kirjutades enda osalemissoovist kerli@vabalava.ee.

Palun, pane registreerides kirja oma mob number, häälerühm, vanus ja NB! mis koorist pärit oled:) Koori komplekteerime koostöös Reeda Tootsiga, kes ka lavale jõudvat koori juhendama asub.

Projektis osalejale tasustame etenduste väljakutsed kuuel korral. Ühe etenduse hind 45-50 eurot. (Prooviperioodi eraldi ei tasustata.) Lisaks saab iga osaleja tasuta pääsmed ja sõbrapileti hinnaga ostuvõimaluse etendustele. Mis mainimata aga, saab lavastuses osaleja rahvusvahelise lavastusprojekti kogemuse ja kui elu teeb võimalikuks, siis ka edasistel hooaegadel välismaiseid väljasõiduetendusi.