Uudised

Kooriühingu kontserdid 2020 sügis-/2021 kevadhooajal

Kuni koroonaviirus lubab, jätkuvad 2020 sügis-/ 2021 kevadhooajal tasuta kontserdid Kooriühingu kirikukontsertide sarjas Niguliste ja Rootsi-Mihkli kirikutes ning „Cantus Revaliensise“ raames Hopneri majas.

Niguliste kirikus on võimalik anda veel kontserte käesoleva aasta oktoobrikuu laupäevadel. 2021.  aastaks saab kandideerida laupäevastele kl 12 aegadele jaanuarist kuni juunini.

Rootsi-Mihkli kirikukontsertide ajad on käesolevast hooajast muutunud ja kontserdid hakkavad toimuma iga kuu esimesel ja kolmandal pühapäeval kl 15.

„Cantus Revaliensise“sarjas esinemine ei ole piiratud kindla nädalapäeva ega kellaajaga, aeg sõltub koori soovist ja teiste ürituste toimumisest Hopneri majas,  aga nagu teistegi kontsertide puhul, teeb soovijate seast valiku Kooriühingu muusikanõukogu. 2020 sügishooajal on küll enamik kontserdiaegu reserveeritud neile kooridele, kelle esinemine viiruse tõttu kevadel ära tuli jätta, aga juba praegu on õige aeg teha plaane 2021.esimeseks poolaastaks.

Mustpeade majas jätkub Tallinna Kultuuriameti, Tallinna Filharmoonia ja Eesti Kooriühingu kontserdisari „Kooskõla“, kus käesoleva aasta lõpuni on paraku juba kõik kontserdid paigas. 2021. aastaks avame kandideerimise oktoobris.

Oma soovist teada andmiseks ja enama info saamiseks palun saatke e-mail:

mare.zaneva@kooriyhing.ee  või  helistage telefonil 6274450.