Uudised

Koorilaulja soodustus kontserdile „Great Service“ 28. augustil Tartus ja 29. augustil Tallinnas

Hea koorilaulja!
 
Kammerkoor Voces Tallinn soovib Sulle edukat uut hooaega ning kutsub “GREAT SERVICE” kontserdile: 28. augustil kell 19 Tartu Jaani kirikus ja 29. augustil kell 19 Tallinna Jaani kirikus.

  • Sooduspilet koorilauljale: 12 eurot
  • Sooduskood: KOORILAULJA

Piletid müügil: PILETILEVI

PILETIMAAILM

Kontserte juhatab Edward Caswell – mitmekülgne ja tunnustatud dirigent, laulja ja pedagoog. Töötades Ühendkuningriigis ja Euroopas on ta tutvustanud uut lähenemist koorijuhtimisele laulja perspektiivist. Aastast 2004 töötab ta professionaalsete , amatöör- ja üliõpilaskooridega üle kogu Euroopa – kõige rohkem Hollandis, Belgias, Saksamaal ja Prantsusmaal.  

Video: Voces Tallinn lauljad räägivad “Great Service” kontserdi kavast

Kontserdil esitavad kammerkoor Voces Tallinn ja ansambel Floridante Edward Caswelli dirigeerimisel kolm osa Arvo Pärdi “7 Magnificat-Antifonist”, mis kõlavad põimitult William Byrdi ja Heinrich Schützi “Magnificatidega”. Avalugu on Byrdi kaasaegse Thomas Tallise “Videte miraculum” ning kontserdi lõpetab harvaesitatav meistriteos 20. sajandi algusest – Arnold Baxi “Mater ora filium”. Kavas on ka Jacob Obrechti kuueosaline “Salve Regina”.

Kontserdid on pühendatud Arvo Pärdi 85. sünnipäevale!

Toetavad Kultuuriministeerium ja Eesti Kultuurkapital.

Voces Tallinn (asutatud 1999) teeb koostööd erinevate rahvusvaheliste solistide ja dirigentidega. Kammerkoori repertuaar hõlmab kogu lääne muusikalugu – ulatudes vanamuusikast (Tallis, Victoria, Palestrina) nüüdisheliloojate uudisteosteni (Holten, Tulev, Tulve, Seppar, Steiner, Krigul) – ja sisaldab olulist osa maailma koorimuusika klassikast. Jaanuaris 2020 pälvis Voces Tallinna ja USA dirigendi David Puderbaughi album “A Black Birch in Winter” (2019) Eesti Aasta Koorimuusika Plaadi 2019 auhinna. 2015. aastal pälvis kollektiiv Kultuurkapitali helikunsti sihtkapitali aastapreemia kõrgetasemeliste kontsertide korraldamise eest.  Koori kunstiline nõustaja on Risto Joost, hääleseadja Mai Simson.