Uudised

Kohtume XXVIII laulu- ja XXI tantsupeo TEREPÄEVADEL

Registreerimine XXVIII laulu- ja XXI tantsupeole on lõppenud, kuid 2025. aastal toimuv suurpidu ei ole endast veel õieti märku andnud. Milline saab see pidu välja nägema – milline on tema märk ja milline sõnum? Kes hakkavad laulu- ja tantsupeoga tegelema, kes hakkavad rahvamuusikuid juhendama?

Oleme taas sättimas, et uut teekonda järgmise laulu- ja tantsupeo poole ühe suure TERETAMISEGA alustada! Ning jälle on tulemas ka meie traditsioonilised „Terepäevad“.

Terepäevadele on eelkõige oodatud kollektiivide juhid, kellele jagame infot nii repertuaari kui ka teekonna kohta laulu- ja tantsupeoni. Osalemiseks valige palun endale kõige sobivam kuupäev ja asukoht ning pange end registris oma valitud terepäevale kirja. Soovi korral kutsuge kaasa ka kollektiivi kontaktisik!

Terepäevadele saavad kollektiivijuhid end registreerida alates 10. jaanuarist 2024 laulu- ja tantsupeo registris register.laulupidu.ee

R, 26. jaanuar Rakvere kell 17:30, Rakvere Riigigümnaasium
P, 28. jaanuar Haapsalu kell 10:30, Haapsalu Kultuurikeskus
P, 28. jaanuar Pärnu kell 16:00, Nooruse maja
E, 29. jaanuar Nasva (Saaremaal) kell 16:00, Nasva rahvamaja
R, 2. veebruar Võru kell 17:00, Võru Kannel
L, 3. veebruar Tartu kell 11:00, H. Elleri muusikakool, Tubina saal
L, 3. veebruar Viljandi kell 17:00, Viljandi Gümnaasium
P, 4. veebruar Tallinn kell 12:00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal

XXVIII laulu- ja XXI tantsupidu toimub 3.-6. juulil 2025 Tallinnas. Laulupeo kunstiline juht on Heli Jürgenson, tantsupeo pealavastaja on Helena-Mariana Reimann ning rahvamuusikapeo üldjuht on Helin Pihlap. Laulu- ja tantsupeo korraldajaks on Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus.

Kohtumiseni Terepäevadel!

XXVIII laulu- ja XXI tantsupeo ning rahvamuusikapeo kunstilised toimkonnad

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA