Uudised

Kambja Kooriakadeemia otsib koorifänne!

Kambja Kooriakadeemia kutsub sind, kui:

  • oled koorilaulja või dirigent ja armastad koorimuusikat;
  • tahad, et kontserdid, mida kooriga annate, oleks nii lauljaile kui ka kuulajaile puudutavad, mõtlemapanevad ja muhedad;
  • olete valmis koos kooriga võtma ette peadpööritava teekonna koos Vanemuise lavastaja Priit Strandbergi, Tartu laulupeo 2024. aasta kunstilise juhi Küllike Joosingu, teenusedisainer Markko Karu, Tartumaa Omavalitsuste Liidu kultuurinõuniku Astrid Halliku ja Euroopa ühe parima koorimuusika lavastaja Karmina Silečiga. 

Mis, kus ja millal?

Kambja Kooriakadeemia on osa  Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 programmist.  Kooriakadeemia koosneb viiest koolituspäevast, mis toimuvad 2023. aastal aprillist oktoobrini ja  kulmineeruvad kooride loodud koorimuusikafestivaliga Tartumaal Kambjas 16.–18. augustil 2024. 

Kooriakadeemiasse kandideerimiseks saada koori CV ja motivatsioonikiri selgitusega, miks peaksime just sinu koori koolitusprogrammi valima. Lisa need siia: https://forms.gle/s5sbUrdxPhtcGane6. Iga väljavalitud koor saab on ideede teostamiseks 1000 eurot!

Avalduse esitamise tähtaeg on 27. märts. Esimene koolituspäev toimub 23. aprillil. Vajalik inglise keele oskus vähemalt algtasemel. Koolitused on osalejatele tasuta. 

Kokku saab koolitusest osa 10 koori. Igal kooril on võimalik saata koolitusele 3 osalejat. 

Lisainfo:
Maarja Ülper, maarja.ylper@gmail.com, tel  +372 52 57 906