Kontserdikalender

XXVIII Rapla Kirikumuusika Festivali avakontsert “Pärt&Pärt”

02/07/2020

19:00

Kontserdil saab soovi korral osaleda ka virtuaalselt. Kirikus on piiratud arv istekohti, kuid virtuaalselt osaleva publiku arv piiratud ei ole. Uudne lahendus toob kokku hulgaliselt muusikasõpru üle maailma.

Tehniliselt kõrgetasemelise ülekandega avakontserdi “Pärt&Pärt” ülekanne algab kell 19.00. Voces Tallinna koori ja orkestri esituses kõlab Risto Joosti dirigeerimisel Arvo Pärdi “Siluani laul” ja “Aadama itk” ning Pärt Uusbergi “Kiituselaul” ja “Et kiitke Jumalat, kes on nii helde.” Kontserdi heli edastatakse virtuaalpublikule 320kbps kvaliteediga, mis on kolm korda suurema helilise kvaliteediga võrreldes tavapäraste internetiülekannetega.


Virtuaalse avakontserdi piletid koos juhenditega on saadaval Piletilevis. Pilet hinnaga 5€ annab võimaluse avakontserdist osa saada ning kuulata vestlusringi, 10€ pileti ostjaid ootab võimalus vestlusel küsimusi esitada ja kaasa rääkida, viibides justkui ise vahetus vestlusringis. Toetajapiletiga on võimalus soetada endale virtuaalne istekoht spetsiaalses tahvelarvuti vahendusel loodud kontserdi- ja vestlusringi esireas. Toetajapilet annab panuse Raplamaa “Noor Muusik 2021” stipendiumifondile. Täpsem info koos ülekannet puudutavate juhistega saadetakse piletiostjaile virtuaalkontserdile eelneval päeval.

Kontserdikülastajatel soovitatakse osta piletid eelnevalt Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/festival/virtuaalne-avakontsert-voces-tallinn-koor-ja-orkester-xxviii-rapla-kirikumuusika-festival-rapla-church-music-festival-71456/