Eesti konkursid ja festivalid

Viimsi JazzPopFest 2023 kooridele ja vokaalansamblitele Viimsi Artiumis

25/11/2023

Viimsi JazzPopFest tuleb taas! 25. novembril Viimsi Artiumis aset leidev ning Viimsi valla poolt korraldatav festival on jällegi toimumas koos vokaalansamblite ja kooride konkursiga.

Kell 12.00 algaval vokaalansamblite konkursil osaleb seekord seitse ansamblit ning kell 15.30 algaval kooride konkursil osaleb kuus koori. Kutsume kõiki konkurssi kuulama, sest kogu päevane programm on publikule tasuta.

Osalevad vokaalansamblid Indigo, Tallinna Ülikooli Vokaalansambel Vox Nova, Meerid, Vokaalansambel Fran, 5, Sirelid, Nööbike

Osalevad koorid  Viimsi Kooli vilistlaskoor, Segakoor Tulesäde, Tabasalu Kammerkoor, Jakob Westholmi Gümnaasium segakoor „Kevade“, Haabneeme kooli lastekoor, Võru Muusikakooli lastekoor „Ritsik“

Lõppkontsert, mille peaesineja on alati särav Alika koos bändiga, algab kell 19.00. Lõppkontserdil esinevad ka žürii poolt valitud parimad vokaalansamblid ja koorid. 

Lõppkontserdi pileti saab soetada Piletikeskusest  https://piletikeskus.ee/et/j9dnw4

Alates 2010. aastast toimuva Viimsi JazzPopFest festivali kunstiline juht on Aarne Saluveer. Festivali projektijuht ja korraldaja on Mariann Nirk.

ROHKEM INFOT:

Koduleht: https://viimsijazz.wordpress.com/

Facebooki leht: https://www.facebook.com/ViimsiJazzPopFest

Juhend: https://viimsijazz.wordpress.com/2023/01/13/festivali-juhend-2023/