koolitus

Juhatuse Kompetentsikeskuse koolitus “MTÜ liikmed”

04/11/2020

MTÜ liikmed on kõige tähtsamad isikud ühingus. Kahjuks ei ole see aga mitte igal pool nii. Ja muresid on mitmesuguseid. Küll on juhatuse liikmete hulgas segadust, et kes siis meie ühingu liikmed täpselt on ning millal ja kuidas neist ühingu liikmed täpselt said. Mõnes ühingus on liikmeskonna hulka vastu võetud selliseid kandidaate, kes kuidagi ei saa MTÜ liikmeks olla. Ka MTÜ liikmete väljaarvamine on sageli jäänud õigel ajal tegemata.

Ja kui need asjad on segased, ei saa juhatus asjakohaselt jälgida liikmete kohustuste täitmist ning ühingu huvidest lähtuvaid sanktsioone rakendada.

Aga mõnes ühingus on asi nii hull, et liikmetest on saanud tülikad segajad, kes lihtsalt häirivad juhatust nende asjaajamistes ning sellise ühingu juhatuse liikmed on väga üllatunud, kui liikmed otsustavad oma õigusi ühel hetkel teostama hakata.
Just selliseid probleeme, nende põhjuseid ja võimalikke tagajärgi uurimegi sellel koolitusel. Kui soovid teada, kes ja kuidas võib saada ühingu liikmeks ning kuidas on mõistlik korraldada töö liikmetega, oled väga teretulnud.

Täiendav informatsioon SIIT: https://juhatus.ee/events/04-11-2020-mtu-liikmed/