koolitus

Juhatuse Kompetentsikeskuse koolitus “MTÜ kommunikatsioon ja dokumendihaldus”

11/11/2020

Kas teie MTÜ huvigruppe küsitledes oleks võimalik neilt saada täpset ja ajakohast infot selle kohta, miks ja millega teie ühing tegeleb? Kas teie MTÜ-s on olemas kõik vajalikud dokumendid ja juhatuse liikmed teavad, kus need on? Kas uued juhatuse liikmed saavad dokumentidega tutvudes lihtsa vaevaga ülevaate ühingust või peavad info saamiseks hakkama suulist pärimust koguma?

Kas ühingu liikmed teavad, millega tegeleb juhatus? Kas revident saab tööd alustades juhatuselt dokumentide loetelu? Kas juhatuse liikmed teavad, millised dokumendid on mõeldud üksnes ühingusiseseks kasutamiseks ja millised võiks edastada avalikkusele tutvumiseks?

Need on ainult mõned küsimused, mida juhatus kommunikatsioonivaldkonna korrastamisel peaks uurima ja hoolitsema selle eest, et lahendused vastaksid ühingu vajadustele.  Kommunikatsioon peab olema funktsionaalne, tõhus ja võimalikult vähekoormav nii ühingu kui ka sihtgruppide jaoks. Info üledoos võib olla sama halb, kui teabe puudumine.
Kui ka Sulle tundub, et ühingu eripära ja eesmärke arvestava kommunikatsiooni kavandamine vääriks lähemat uurimist, siis on see koolitus just õige koht selleks.

Täiendav informatsioon SIIT: https://juhatus.ee/events/11-11-2020-mtu-kommunikatsioon-ja-dokumendihaldus/