Kontserdikalender

Heategevuskontsert Ukraina toetuseks

16/03/2022

20:00

UKRAINA VAJAB KIIRESTI MEIE ABI

16. märtsil 2022 kell 20-23 heategevuslik tele- ja raadiokontsert

Vaata: Kanal 2
Kuula: Raadio 2, Raadio 4
Vaata ja loe: Postimees online

Kogu heategevuskontserdi tulu läheb kiirabiautode ja minibusside kiirkorras ostmiseks, vajalike vahenditega sisustamiseks ja kiireks saatmiseks otse linnadesse, kust seda abi meilt esimesel võimalusel palutakse.

MTÜ Slava Ukraini vabatahtlikud on töötanud ennastsalgavalt ning toimetanud sõjakoldesse kohale juba seitse kiirabiautot, mis on ostetud ja komplekteeritud Rotary Klubi liikmete abiga. Iga auto täitmiseks humanitaarabi ja meditsiinivahenditega kulub keskeltläbi 30 000 eurot. See on abi, mida on vaja kohe! Meie eesmärk on koguda televaatajate ja raadiokuulajate abil 300 000 eurot – see tähendab 10t kiirabiautot või kiirabi jaoks kohandatud autot. Üks auto suudab iga vahetusega päästa 10 elu! Kokku päästame nii sadu elusid päevas. Selle abi tagamiseks astuvad kontserdil üles:
Svjata Vatra, Ivo Linna, NOËP, Nublu, Alika Milova, Mari Jürjens, Lenna, Mihkel Raud, Hendrik Sal-Saller, Metsatöll, Curly Strings, Gameboy Tetris, Liis Lemsalu, Genka, Terminaator, Reigo Ahven, Villu Veski, Valter Soosalu, Laura Põldvere, Levski, Mari Kalkun, Daniel Levi, Marko Matvere, Liisi Koikson, Ott Lepland, Riho Sibul, Eesti Rahvusmeeskoor, Üle-eestiline neidudekoor Leelo, Kammernaiskoor Sireen, Kammernaiskoor Musamari, Eesti Raadio Laulustuudio tütarlastekoor.

Saatejuhid on
Jüri Butšakov, Robert Rool, Piret Laos

Kontserdi toimumise koht on lahke Alexela Kontserdimaja.


Tegu on rahvaalgatusega, mille on ellu kutsunud Andres Kõpper, Mart Normet, Anneli Savitski, Mihkel Sirepluu, Priit Mikk, Terje ja Ruslan Trochynskyi.
Tehnika ja kogu oma meeskonnaga toetavad: Eventech, RGB Baltic, Levira ja Fookus Pookus.

Suur tänu:
Martin Korjus, Sigrid Salutee, Moona-Liisa Mänd, Aleksander Kartul, Peeter Randväli, Külli Kiivet, Danel PandreDisain:
Hmmm Creative Studio / Helene Vetik

Kommunikatsioon ja meediapäringud:
Andrei Liimets