Uudised

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Otsa-kool ja Elleri kool ootavad õppima koorijuhtimist ja muusikapedagoogikat!

Juba saab esitada avaldusi edasiõppimiseks Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (avalduste ja dokumentide esitamise tähtaeg 25. juuni!)
Vaata õppimisvõimaluste kohta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias SIIT
Vaata tudengite tutvustusi oma erialade kohta SIIT

Eriti ootame muidugi muusikapedagoogika, koorijuhtimise ning muusikateaduse ja kultuurikorralduse erialade õppida soovijaid, kes tulevikus meie laulupeotraditsiooni püsimise ja edenemise eest hea seisavad!

ESMAKORDSELT on avatud võimalus õppida muusikapedagoogikat (sh koorijuhtimist) EMTA kaugõppes –  see on eriti mõeldud neile, kes sel erialal juba töötavad ja tööle asuvad (ehk siis kes ei saa päevaõppes õppida). Selle kohta saab lähemat infot: kristikiilu@eamt.ee, tel 56 475 179.

IX klassi lõpetajad (või ka vähema muusikalise ettevalmistusega keskkoolilõpetajad) on oodatud muusikat õppima Tallinnasse Otsa-kooli või Tartusse Elleri kooli!

Mõlemas koolis on võimalik saada aastast jätkuõpet ka täiskasvanud ja juba sel erialal töötavatel koorijuhtidel ja muusikaõpetajatel!

Vaata koorijuhtimise eriala tutvustust siit: https://www.facebook.com/otsakoolikoorijuht/
Vaata Otsa-kooli vastuvõtuinfot siit: https://otsakool.edu.ee/sisseastujale/vastuvott/ (avaldusi saab esitada samuti kuni 25. juunini!)

Vaata Elleri-kooli vastuvõtuinfot siit: www.tmk.ee

Foto: Sven Zacek