Koolitus

Rahvusvaheline solfedžo ja muusikalise kuulmise foorum Heino Elleri Muusikakoolis

26/01/2024 - 27/01/2024

Ootame teid osalema 26.-27. jaanuaril 2024 meie koolistoimuvale rahvusvahelisele solfedžo ja muusikalise kuulmise foorumile.

Foorum on suunatud muusikaõpetajatele, aga eelkõige solfedžoõpetajatele (nii alg-, kesk- kui kõrgemas astmes) ja koorijuhtidele, kes oma igapäevatöös puutuvad kokku muusikalise kuulmise arendamisega.

Ürituse eesmärgiks on uute teadmiste ja kogemuste andmine ning erinevate metoodikate tutvustamine. Samuti sidemete tugevdamine muusikaõpetuse valdkonna õpetajate vahel. 

Kahepäevase foorumi raames toimuvad töötoad, paneeldiskussioon solfedžo päevakajalistel teemadel ning ühine õhtusöök. Töötubasid viivad läbi rahvusvaheliselt tunnustatud oma ala tipud Skandinaaviast ja Hollandist:

·        Gro Shetelig (Norra Muusikaakadeemia). 

·        Maria Medby Tollefsen (Tromsø Arktiline Ülikool – Norra)

·        Erik Albjerg (Haagi Kuninglik Konservatoorium – Holland)

·        Niels Bastrup (Aarhusi Kuninglik Muusikaakadeemia – Taani) 

Kõik ettekanded on ingliskeelsed, kuid kohapeal on olemas tõlke võimalus.

Registreerumine ja ajakava: www.tmk.ee/foorum

Osalustasu: 45 eurot (kuni 15. novembrini regisreerunutel)

55 eurot (pärast 15. novembrit registeerunutel)

Osalustasu sisaldab töötubades ja diskussioonides osalemist koos kohvipausidega. Õhtusöögi eest tasumine toimub eraldi. Majutus ja transport tuleb osalejatel ise korraldada. Kõik soovijad saavad foorumil osalemise kohta tõendi.


Kui olete foorumist huvitatud ning soovite saada rohkem teavet, saatke e-kiri aadressile: mariell.piispea@tmk.ee või kullike.joosing@tmk.ee