Kontserdikalender

Hingemuusika kontserdisarja raames esinevad Aavo Otsa ja Neeme Otsa trompetiõpilased Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast ning Tallinna Muusika- ja Balletikoolist Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus

11/04/2023

15:00

Rootsi-Mihkli kirikus (Rüütli tn 9) esinevad teisipäeval, 11. aprillil kell 15 Hingemuusika kontserdisarja raames Aavo Otsa ja Neeme Otsa trompetiõpilased Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast ning Tallinna Muusika- ja Balletikoolist. Kontsert on linnarahvale vaba sissepääsuga, kontserti korraldab Muusikute fond PLMF.

“Aavo ja Neeme Otsaga on PLMF-il pikaaegne koostöö,” räägib PLMF kunstiline juht Pille Lill. “Aavo Otsa trompetiklassist on sirgunud Eestimaale suurel hulgal silmapaistvaid trompetisoliste,” lisab Lill.

Esinevad trompetiklassi õpilased Hugo Blaat, Mattias Osman, Nikon Vilyanskiy, Nikita Sednev, Tõnu Markus Rõõmussaar, Leonid Leo Shumeiko, Joosep Kruusmann, Mathias Kruusmann, Triin Ustav, Mikhail Kirillov, Eerik Bahovski, Andres Piho, Walter Mägimets, Mattis-Johan Mere, Guilherme Laranjo ja Sebastian Rysä. Muusikuid saadavad klaveril Meeli Ots, Piret Randal ja Kaisa Laasik. Kontserdil tulevad esitamisele teosed heliloojatelt Bach, Haydn, Hummel jt. 

Kontserdi FB sündmus on leitav siit: https://fb.me/e/WUKWo8NZ.

Vaba sissepääsuga Hingemuusika kontserdid Rootsi-Mihkli kirikus toimuvad alates aastast 2013 iga kuu teisel teisipäeval algusega kell 15.

Järgmine kontsert toimub 11. mail kell 15. Esinevad Kai Ratassepa ja Mati Mikalai klaveriõpilased.