Eesti konkursid ja festivalid

Eesti mudilaskooride konkurss

MudiFesti raames toimub 2021. aasta kevadel kaks sündmust:


7. märtsil 2021 ootame mudilaskoore osalema mudilaskooride konkursil, mis toimub Tallinnas EMTA uues suurepärases saalis. Mudilaskooride võistulaulmine on pühendatud Veljo Tormise 90. sünniaastapäevale ning teeb kummarduse meie juurtele, rahvaviisidele.
Kõik koorid, kes olid 2020. aasta registreerunud ärajäänud konkursile, on automaatselt oodatud.
Aga julgustame konkursil osalema kõiki Eesti mudilaskoore. Lisaregistreerumine toimub sügisel 2020. Kohustuslikud laulud mõlemas kategoorias jäävad samaks, samuti reglement. 
Konkursil osalvad koorid saavad tasemepreemiad – see tähendab, et üksnes kolme preemia andmise asemel tunnustame kõiki väga hästi ja hästi laulvaid koore. Konkursi kava esitamise tähtaeg on 10. jaanuar 2021.


MudiFest toob 2021. aasta suvel taas kokku sadu rõõmsaid laululapsi üle kogu Eesti!  Järjekorras VIII mudilaskooride festival “Pisike puu” toimub 4. ja 5. juunil Kosel. Repertuaarivaliku ning mitmekülgse tegevusprogrammi kaudu kannab see endas hoolivust, imetlust ja austust meid ümbritseva looduse vastu. Soovi saada teadlikumaks ja targemaks loodusesõbraks toetab nii festivali muusikaline kava kui ka kultuuriprogramm. Festivalil on kavas 8 ühislaulu, need palume osalevatel kooridel ette valmistada, festivali õpitubades anname neile muusikalise lihvi ja harjutame koos liikumisi! 
Nädalavahetus toob kaasa rikkalikult laulmist, tantsu, mängu- ja teadusminuteid ning lõppeb suure ühiskontserdiga. Kohtume suvisel MudiFestil Kosel!

Kohtume MudiFestil!
MudiFesti kunstiline juht Mariliis Kreintaal

Festivali ühislaulud:
1.    Rein Rannap “Pisike puu” 
2.    Anne Ermast “Minu maa”
3.    Tiit Kikas “Oi silmi punaseid”
4.    Riine Pajusaar “Siin”
5.    Rein Rannap “Lapsed merre”
6.    Arne Oit “Unelind”
7.    Arvo Pärt “Konnad”
8.    Tiina Kivimäe “Marakrati laul”
9.    Pääsulindude kategooria koorid Veljo Tormis “Õhtu ilu”
10.  Kukulindude kategooria koorid Veljo Tormis “Kägu kukub”
Ühislaulude noodid saadame kooridele pärast registreerumist.